top of page

Archetypální rodinné konstelace

Rodinné konstelace trochu jinak…

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Archetypální rodinné konstelace
Archetypální rodinné konstelace

Čas a místo

23. 9. 2022 14:00 – 25. 9. 2022 14:00

Hobšovice, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

O události

Rodinné konstelace trochu jinak… Termín: 23. – 26. 9. 2022 Cena: 3500,-  Místo konání: Statek “Anglická sezóna”, Hobšovice 11 (nedaleko Slaného u Prahy) Časy: Pátek 17:00 – neděle 16:00  Přihlášky přímo přes web organizátorky Lenky Konečné

Konečně tu je … dlouho odkládaný seminář nového druhu  systemických a rodinných konstelací. V klasických rodinných konstelacích  zkoumáme, kdo z našich předků byl vyloučen, zapomenut, od koho jsme  přebrali zátěže. V této nové, mnou vyvinuté konstelační práci se naopak  díváme více dopředu a zjišťujeme, které archetypy – prastaré “vzory” by e  nám mohly hodit, abychom žili šťastněji a více celiství.

Pokud  se totiž potýkáme s těžkostmi ve VZTAZÍCH mezi lidmi (ať už v rodinném,  partnerském nebo firemním prostředí), bývá to často důsledek našeho  nepochopení základních (a prastarých) vzorců chování. Mnoho těchto  archetypů jsme přejali od rodičů, učitelů a “hvězd” našeho mládí. Ale –  je to opravdu to, co je nám vlastní? Co takhle náš pohled na rodinu,  partnery, okolí a především na nás samé radikálně změnit?

Tento konstelační seminář se koná v krásném centru Anglická sezóna u  Slaného poblíž Prahy jako stacionární seminář s přespáním. V září ještě  doufáme na hezké “relaxační” počasí, takže lze využít i koupel v  bio-bazénku vybudovaného majiteli centra. O výbornou stravu se postará  zcela výjimečná kuchařka s mnoha (řeckými) specialitami.

Tak se na něco těšte…

Sdílet událost

bottom of page