top of page

Bio Systers kemp

biohackerský pobyt pro ženy

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Bio Systers kemp
Bio Systers kemp

Čas a místo

06. 7. 2023 14:00 – 09. 7. 2023 14:00

Statek Anglická sezona, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

O události

Pojeď  s námi na biohackerský wellness pobyt navržený speciálně pro ženy!  Odpočineš si, pořádně se rozmazlíš a naučíš se spoustu nového. 

Ráda bys lépe porozuměla ženské biologii a pochopila fungování svého těla?

Chceš  si v praxi vyzkoušet různé dýchací a pohybové techniky, otužování,  superfood jídlo navržené podle principů dlouhověkosti, omlazující  technologie a kombinaci suplementů speciálně navrženou pro ženy? A to  vše ve společnosti stejně naladěných žen?

Pojeď s námi na další offline Systers kemp. 

Začínáme 6.7. odpoledne na statku Anglická sezóna v Hobšovicích, kousek od Prahy. 

Detailní program a možnosti registrace najdeš na: https://www.systers.bio/eventy/

Co všechno Tě na Systers kempu čeká?

 superfood plná penze sestavená podle principů dlouhověkosti  speciální koktejly, shaky a smoothies na relaxaci i fokus  pohybové a taneční techniky  omlazující technologie a spánkový biohacking  společné meditace a unikátní zvuková lázeň od úžasné Martiny Jeličić  know-how ženského biohackingu a kompletní průvodce suplementy  přednášky o krevním cukru či práci se stresem  několik lektorek, včetně zakladatelky Systers Veroniky Allister, které se ti budou věnovat po celou dobu kempu

Tento  ročník budeš mít navíc příležitost vyzkoušet si několik unikátních  biohackerských hraček, které v Systers samy používáme. Třeba české super  výkonné fotobiomodulační panely Lighthacker nebo infra deku a led  obličejovou masku od nizozemské značky Koanna.

Jdeš do toho s námi? 

Jestli máš jakékoliv dotazy ohledně kempu, napiš nám na info@systers.bio.

Sdílet událost

bottom of page