top of page

Helena Beránková a Tobias Lorenz - YOGA RETREAT

4 dny jógy. 4 dny dechu. 4 dny vědomého pohybu. 4 dny napojení na sebe a okolí. 4 dny, na které budete dlouho vzpomínat, nebo spíše na které nikdy nezapomenete.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Helena Beránková a Tobias Lorenz  - YOGA RETREAT
Helena Beránková a Tobias Lorenz  - YOGA RETREAT

Čas a místo

24. 3. 2022 14:00 – 27. 3. 2022 14:00

Hobšovice, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

O události

DREAMTEAM Helena Beránková a Tobias Lorenz povedou společně jejich první retreat v nádherné lokalitě hned za Prahou v Anglické Sezóně.

Tobias a Helen jsou vždy plní energie a jejích úsměvy jsou nakažlivé. Jógu a jógové principy milují a věří, že díky józe se svět může stát lepším místem pro VŠECHNY.

Se začátkem jara se probouzí příroda a ukazuje nám svou krásu, která byla předtím zahalená. Tak pojďme tuhle příležitost plně využít a přidat se k přírodě a probouzení neodhalených květů, které nám zkrásní život.

Na retreatu je skvělé, že je spousta času na vysvětlení podrobností, které nám umožní udržitelnou a vědomou praxi. Je čas na individuální otázky a přístup k jednotlivým účastníkům.

Komunita, která se na retreatech Tobiase a Helen tvoří, je vždy velmi přátelská, vtipná a bezpochybně do ní zapadnete a vytvoříte si nové přátele - třeba na celý život. Kontakt: berankova.helena@gmail.com

Sdílet událost

bottom of page