top of page

Jan Bílý - Hojnost a další (finanční) přesvědčení

Konstelačně-požitkový seminář s Dášou Volfovou a Janem Bílým (…v naprostém ráji na statku Anglická sezóna!)

Registrace jsou uzavřeny
Zobrazit další události
Jan Bílý - Hojnost a další (finanční) přesvědčení
Jan Bílý - Hojnost a další (finanční) přesvědčení

Čas a místo

24. 9. 2021 16:00 – 26. 9. 2021 14:00

Statek Anglická sezóna, Hobšovice, Česko

O události

Co nám zabraňuje žít v pocitu hojnosti? Asi si řeknete – to je jednoduché. Já prostě tu hojnost nemám. Ale tak tomu není. K ne-hojnosti (popřípadě pocitu, že musíme hodně pracovat, že si to a to nemůžeme dovolit, že…) jsme byli vychováni. Tento pocit jsme převzali – třeba od našich předků nebo jistých lidí, na které jsme se v průběhu našeho života orientovali.

A jak se k hojnosti můžeme opět “propracovat”? Především skrze uvědomění si souvislostí a převzatých přesvědčení. V tom nám můžou systemické konstelace velice pomoci. A pak – dovolit si “nepracovat”. A to je docela těžké. Vždyť mnoho z nás vnímá právě osobnostní rozvoj jako “práci” (byť ne v korporátu, ale na sobě).

To nejdůležitější slovo v předchozím odstavci je “dovolit si”. A právě toto “dovolení” je základem našeho semináře. A tak vás zveme na neobyčejný, skoro bychom mohli říci “rozmazlovací” víkend, ve kterém sice občas (v konstelacích) budeme něco “řešit”, ale především si (v jemné józe a kontinuum movementu) budeme užívat. A tím přepíšeme naše vzorce “neužívání si” . Popřípadě upevníme pocit hojnosti. A také si vychutnáme skvělé ubytování a úžasně dobrou vegetariánskou stravu.

Takže – toto si prostě nemůžete nechat ujít.

Časy: Pátek 17:00 – Neděle ca. 16:00, 4000,- Kč * Plus ubytování a vege-strava mezi 2500,- a 3000,- na celou akci (podle počtu účastníků).

Registrace: info@lenka-konecna.cz

Sdílet událost

bottom of page