top of page

Jan Bílý - Konstelace archetypů

Tento prožitkový víkend strávíme poznáváním našich vnitřních hlasů – archetypů – v mnoha konstelacích, cvičeních i rituálech. Naučíme se je vnímat jako užitečné pomocníky a rozpoznáme, kdy a proč nad námi přebírají vládu

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Jan Bílý - Konstelace archetypů
Jan Bílý - Konstelace archetypů

Čas a místo

08. 4. 2022 14:00 – 10. 4. 2022 14:00

Hobšovice, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

O události

Existuje jeden překvapivě jednoduchý recept na šťastný a naplněný život: Umět si hrát. Nebo, chcete-li to v jednom krásném citátu pana Chestertona: „Angels fly because they take themselves lightly“ (přibližný překlad je Andělé létají, protože si to nedělají těžké). Takže – hrajme si! Ale jak na to?

Tajemství schopnosti si hrát leží v tom, nenechat se ovládat svými vnitřními hlasy, svými archetypálními částmi psýché, ale naopak se naučit, je používat. A přesně o tomto je náš nový víkendový seminář v naprosto úchvatném prostředí statku „Anglická sezóna“ nedaleko Prahy.

Po dvaceti letech neustálého řešení těžkostí skrze konstelace se ukazuje, že tato velice užitečná metoda není jen schopna objasnit zamotané rodinné, partnerské nebo třeba i byznysové souvislosti, ale i VYTVOŘIT zcela nový přístup k sobě samým. A to skrze jednoduché poznání a přeskupení mých archetypů (nebo lze též říci „základních vlastností“).

Tento prožitkový víkend strávíme poznáváním našich vnitřních hlasů – archetypů – v mnoha konstelacích, cvičeních i rituálech. Naučíme se je vnímat jako užitečné pomocníky a rozpoznáme, kdy a proč nad námi přebírají vládu. A kromě toho prožijeme dva a půl dne v hojnosti a kráse „anglického ambiente“, kouzelného jezírka na koupání i téměř-zámeckého parku.

JB PŘIHLÁŠENÍ: Archetypy – Anglická sezona | Lenka Konečná (lenka-konecna.cz)

Sdílet událost

bottom of page