top of page

Jógový pobyt na statku Anglická sezóna

Jóga je cesta do těla a přes tělo do vaší duše. Nechte na sebe působit to co přichází, vnímejte a dýchejte a nechte se vést.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
 Jógový pobyt na statku Anglická sezóna
 Jógový pobyt na statku Anglická sezóna

Čas a místo

17. 6. 2022 14:00 – 19. 6. 2022 14:00

Hobšovice, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

O události

Kdy: 17.-19.-2022   Místo pobytu: Statek Anglická Sezóna  Cena pobytu: 4900,- Rezervace a další dotazy zasílejte  na: studio@yogafreaks.cz Rezervace a další dotazy zasílejte  na: studio@yogafreaks.cz

Statek Anglická Sezóna je klidné místo pouhých 30 km od Prahy,  přesto nezasažené civilizačním stresem a stranou turistického ruchu.  Ideální místo usadit se do klidu a tichosti. Načerpat energii jógou a  přírodou, která místo obklopuje.

Společně prožijeme čas, kterým  vstoupíte do těla, uvolníte napětí, podpoříte sílu, otevřete srdce a  rozvibrujete se v harmonických tónech vašeho celého bytí. Pojďme se  věnovat sobě pomocí jógové praxe zaměřené na náš energetický systém  -systém čaker a meridiánů, práce s tokem energie skrze meditace, dechové techniky a pohyb.

Cena zahrnuje
  • Jógový program:

4x asánová praxe jógy, meditace, pranajáma pod vedením Lenky Páleníkové

1x face jóga pod vedením Jitky Janešové, (Jitka povede současně skupinku víkendového pobytu s hormonální jógou, v případě zájmu https://www.jitcinajoga.cz/events/vikend-statek-anglicka-sezona-cerven/ )

  • Strava:

plná penze – zdravá a  pestrá domácí vegetariánské jídlo (snídaně, oběd – 2 chody, večeře),  začínáme večeří, končíme nedělním obědem s možností si kdykoliv během  dne zakoupit kávu a drobné občerstvenн v kavárničce.

  • Ubytování:

Meditárna – společná ložnice

Společná ložnice je tvořena 7 útulnými kójemi, v každé jsou 2 lůžka, všechny kóje jsou krásně vytapetované a odcloněné závěsy.

  • Možnost koupání v biotopu
  • Masáž:

k dispozici bude masérka, kde si můžete dopřát masáž dle nabídky a svého výběru (není zahrnuto v ceně)

Sdílet událost

bottom of page