top of page

Jogový pobyt s Michalem Rauerem a Helenou Doktorovou

Odpoutejte se od běžných starostí v rodině i v práci a pojeďte vypnout hlavu

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Jogový pobyt s Michalem Rauerem a Helenou Doktorovou
Jogový pobyt s Michalem Rauerem a Helenou Doktorovou

Čas a místo

03. 11. 2023 14:00 – 05. 11. 2023 14:00

Statek Anglická sezona, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

O události

Odpoutejte se od běžných povinností v rodině i v práci a pojeďte na  čtyři noci vypnout hlavu a chvíli jen být sami se sebou a sami sebou …  zažít klid, pohodu a uvolnění, které přináší cvičení jógy, pranajáma,  asány, relaxace, meditace. Jóga vnese příjemný pocit harmonie do vašeho  života.  V průběhu pobytu v nádherném prostředí zažijete dechové  techniky, různé lekce jógy, Hatha jóga, Power jóga, Jóga pro zdravá  záda,  meditace v tichu a pohybu, tanec duše, automatickou kresbu čaker a  harmonizaci čaker, výklad karet, tibetské mísy, křišťálové mísy,  bubnování, gong, rapé ceremonie, posvátná geometrie a mnohé další ..

Cvičení bude probíhat ráno i večer. Cvičení je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé.

Statek  Anglická sezóna se nachází nedaleko Slaného cca 30 km severozápadně od  Prahy. Statek slouží jako místo pro kreativní rozvoj duše i těla.

Kouzelné  místo s tajuplným genius loci uprostřed krásné přírody stvořené pro  setkání všeho druhu s interiéry ve stylu staré Anglie, které zcela  bezpochyby velmi pozitivně zapůsobí na všechny Vaše smysly.

K dispozici je rozlehlá zahrada s přírodním biotopem, kde je možné otužování a výborná domácí kuchyně.

NA CO SE MŮŽETE TĚŠIT

 V průběhu pobytu zažijete  4 lekce  jógy s prodlouženou relaxací, Hatha jógu, Power jógu, Jógu pro zdravá  záda, meditace, možnost otužování před meditací, bubnování, gong, výklad  karet s automatickou kresbou čaker,  rapé ceremonie, tanec duše,  posvátná geometrie, sound healing, šamanský kruh a v případě zájmu individuální konzultace.Cvičení bude probíhat ráno i večer a je vhodné jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilé. Na cvičení si sebou vezměte podložku, pohodlné oblečení a deku na závěrečnou relaxaci.

Cena pobytu zahrnuje:Ubytování  s vegetariánskou plnou penzí, cvičební program, relaxační program,  místní poplatky. Pobyt začíná v pátek příjezdem 15 – 18:30 hod. a končí   v neděli cca 14:00 hod.. V případě, že budete mít zájem přijet později  nebo odjet dříve kontaktujte nás.

     3.11.2023 - 5.11.2023 REZERVOVAT POBYT  Cena 6 369 Kč Rezervováno: 9 Volné: 17   

Pro více info nás neváhejte kontaktovat:  Michal Rauer +420 734 878 380info@michalrauer.cz @rauermichalTěšíme se na Vás ..

Sdílet událost

bottom of page