top of page

Jogový víkendový pobyt - Markéty Husákové

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Jogový víkendový pobyt - Markéty Husákové
Jogový víkendový pobyt - Markéty Husákové

Čas a místo

06. 10. 2023 14:00 – 08. 10. 2023 14:00

Statek Anglická sezona, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

Hosté

O události

Zvu vás na podzimní jógový víkend 6. – 8.10. 2023 na Statku Anglická Sezóna.  Statek se nachází stranou turistického ruchu s interiéry ve stylu staré  Anglie. Rozlehlá zahrada nabízí přírodní biotop jezírko, kde se můžete  vykoupat.

Čeká nás pranajáma, očistné techniky, ranní dynamická  praxe ásán, relaxační večerní lekce, jóga nidra, masáže, odpočinek,  domácí vegetariánská strava a kreativní workshop, na kterém si vyrobíme  harmonizační náramek z minerálních kamenů. Také si povíme, co sebou  přináší podzimní období z pohledu ajurvédy a jak lépe zvládnout toto  období.

V rámci workshopu se dozvíte zajímavosti o minerálních  kamenech, které nás zdobí a chrání již od starověku. Lektorka Zuzka vám  poví o jejich účincích a vlivu na nás. Drahé kameny pomáhají odstranit  energetickou nerovnováhu v našem těle a mohou nám ukázat naší správnou  cestu. Každá si domů odveze svůj vlastnoručně vyrobený náramek. Budete  vybírat z minerálů podporujících vnitřní sílu, lásku a harmonii.

Termín pobytu: 6. – 8.10. 2023

Kapacita: 21 osob

Cena: 5000 Kč

Rezervace: platná po uhrazení zálohy ve výši 2500 Kč na účet 2402093552 / 2010 (doplatek hotově na místě).

Strava: domácí vegetariánská plná penze (snídaně, oběd, večeře)

Ubytování: dva dvoulůžkové pokoje Poppins a Hobbit, jeden pětilůžkový s názvem Laura a jeden třílůžkový,  který se jmenuje Thelma. Dále je možné využít společnou ložnici v  Meditárně, která je tvořena 7 útulnými kójemi, v každé jsou 2 lůžka,  všechny kóje jsou krásně vytapetované a odcloněné závěsy. Pokoje si  můžete prohlédnout zde. Po uhrazení rezervace si u mě zamluvte své místo na spaní.

Místo: statek  Anglická Sezóna je klidné místo pouhých 30 km od Prahy, přesto  nezasažené civilizačním stresem a stranou turistického ruchu. Nad rámec  plné penze je za poplatek pro účastníky k dispozici samoobslužná  kavárna, kde si zájemci mohou dát kdykoliv během dne kávu, čaj, domácí  limonádu, koláč a další malé občerstvení.

Doprava: vlastním autem (spolujízda vítána)

V ceně: energie, povlečení, ručníky, plná penze, lekce jógy, workshop a náramek  z minerálních kamenů, v ceně není poplatek městu 20Kč/lůžko/den, masáže  (které si rezervujte individuálně, info viz. foto níže)

Sdílet událost

bottom of page