top of page

Magdalena Bachová - ženy (k) sobě

♀️ meditace, hudba, dech, Lůno, tanec, jóga, ženství, ceremonie, projev ♀️ 3 lektorky: Miřenka Čechová, Susy Nana, Lucie Aestra Prostřední ♀️ magické místo v klidné přírodě u Prahy ♀️ novoluní, čas na nové začátky

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Magdalena Bachová - ženy (k) sobě
Magdalena Bachová - ženy (k) sobě

Čas a místo

01. 4. 2022 14:00 – 03. 4. 2022 14:00

Hobšovice, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

O události

Víkendové novoluní, čas pro nové začátky. Pro transformaci Tvé Duše. 

Víkend, co v Tobě probudí změnu, stejně jako každá z těchto žen probudila změnu ve mně. Víkend, po kterém Tvoje vnímání sebe sama už nikdy nebude jako dřív.

Vytvoříme bezpečný vědomý ženský kruh. Probudíme v sobě společně jemnou ženskou energii. Otevřeme svá srdce pomocí kakaové ceremonie, hlasu i intuitivního pohybu. Probudíme v sobě ženský princip díky probuzení potenciálu našeho Lůna. Každým vědomým dechem půjdeme blíže k sobě. Protančíme se do svých vnitřních zdrojů. Projevíme se. Budeme pečovat o naše tělo, o svůj chrám, které nás ponese pak životem s velkou radostí a v plné síle. Objevíme své skryté dary. Sdílení a podpora. Ženy sobě. Ženy k sobě samým, do svého nitra, ke svému ženskému potenciálu.

Spojení tří velkých žen, velké energie a jedinečného prostoru, které přinese hluboký prožitek. Ženy, které v nás dokáží probudit to, co možná samy ani nevíme. Ženy s velkým srdcem, darem a chutí předávat dál.

Jmenuji se Magdalena Bachová, původně produkční v agentuře, nyní hlavně máma a objevitelka. Rozhodla jsem se vyslyšet své Srdce. Touhu dále prohlubovat svou spirituální cestu, využít své profesní zkušenosti a s velkou vděčností nechat projevit svůj dar. Dar, že mohu být obklopena velmi inspirativními ženami, které můžu spojovat a vytvářet tak prostor pro společnou energii, tvoření, inspiraci, radost a sdílení. Děkuji a těším se na setkání s tebou.

ženy (k) sobě - Registrace a kontakt (zenyksobe.cz)

FB event

 Registrace a kontakt 

  • své místo si rezervujte na email altcha@gmail.com
  • organizátor Ing. Magdalena Bachová
  • tel. 720 762 006

Sdílet událost

bottom of page