top of page

Meditační dovolená s Petrou Nel

17. - 22. 7.

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
Meditační dovolená s Petrou Nel
Meditační dovolená s Petrou Nel

Čas a místo

17. 7. 2020 17:00 – 22. 7. 2020 14:00

Statek Anglická sezóna, Hobšovice, Česko

O události

 

Máme radost, že relaxační dovolená s meditacemi s Petrou Nel Smolovou se uskuteční na našem statku, tedy v místech počátku českého národa, v krajině bájné hory Říp, silných léčivých mist Panenského Týnce a kamenných menhirů. Okolní prostředí budeme moci využít ke cvičení, meditování I stavění konstelací venku. Během dovolené si zažijeme meditace při východu nebo západu slunce, ranní cvičení a tematické konstelace. Krajina nabízí mnoho krásných výletů do okolí s možností procítit léčivá energetická místa, energii přírody a živlů nebo historická místa našich předků. Statek samotný nás svým zařízením vtáhne do atmosféry “stare dobré” Anglie, kde vládne klid, pohoda a harmonie.

Ubytování: 2x2 lůžkové pokoje, 2x3 lůžkové pokoje, 14 lůžek (matrací) ve společném prostoru v meditárně

Stravování: plná penze – vegetariánská strava (snídaně, oběd – 2 chody, večeře), k dispozici bude samooblužná kavárna s možností si kdykoliv během dne zakoupit drobné občerstvení.

Počet mist je omezen.

Cena:

 

Seminárné je 3.000,- Kč, ubytování a strava 4.500,- Kč/5.000,- Kč.

Zájemcům budou zaslány další informace o dovolené, ceny a platební údaje k zaplacení zálohy. Místo je závazně rezervováno až po zaplacení zálohy.

Přihlášky do 15.6. 2020 na info@astrologiepetranel.cz, prosím uveďte své jméno, příjmení a telefonní číslo.

Těšíme se na Vás.

Petra Nel Smolová

Sdílet událost

bottom of page