top of page

NÁVRAT KRÁLOVNY aneb 7 tváří ženy Prožitkový seminář pro ženy

Tanečně prožitkový workshop se Silvií Henniger

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
NÁVRAT KRÁLOVNY aneb 7 tváří ženy Prožitkový seminář pro ženy
NÁVRAT KRÁLOVNY aneb 7 tváří ženy Prožitkový seminář pro ženy

Čas a místo

04. 9. 2020 17:00 – 06. 9. 2020 15:00

Statek Anglická sezóna, Hobšovice, Česko

O události

NÁVRAT KRÁLOVNY aneb 7 tváří ženy Prožitkový seminář pro ženy

V každé ženě žije 7 různých žen, 7 archetypů života ženy. Každý z těchto ženských archetypů má v životě ženy svoji nezastupitelnou roli. Každý z nich prezentuje jednu důležitou oblast jejího života.

7 archetypů tvoří spolu jeden celek, jedno „ království“. Do života ženy přinášejí nejenom propojení všech sedmi oblastí života, také lepší porozumění sobě a tím i větší celistvost.

Pojď se mnou objevit těchto 7 archetypů života ženy – OD DIVOKÉ ŽENY K VESMÍRNÉ MATCE. 7 archetypů čeká, až je poznáš, propojíš se s nimi a pozveš je do svého života. Aby tě mohli podporovat na tvojí pozemské pouti, aby mohli podporovat tvoji královnu, která čeká na svůj návrat ve středu tvého království, v tvém srdci   Čeká tě: (hlavně) tanec, kreslení, vizualizace, konstelační a jiné prožitkové techniky, které ti pomůžou objevit a poznat v sobě 7 archetypů tvého života a prožít návrat královny do tvého srdce, do tvého života . Pojď se mnou v radosti a v hravém objevování udělat další krok na cestě poznávání a porozumění sebe sama.

Více info a přihlášky stránkách www.cestyksobě.com odkaz přímo na akci http://www.cestyksobe.com/component/eventbooking/?task=view_event&event_id=133

Ing. Silvia Henniger Žena a svět ženy Poradna pro osobnostní rozvoj, intimní život a partnerské vztahy. Semináře, konstelace, spontánní tanec

Tel.: +420 773 655 872

www.cestyksobe.com

www.silviahenniger.cz

Sdílet událost

bottom of page