top of page

Pobyt s jógou, tancem a rodinnými konstelacemi se Zuzanou Šimečkovou

Čekají vás lekce jógy, meditace a tanec se Zuzanou Šimečkovou a ochutnávka rodinných konstelací s terapeutkou Alenou Hladíkovou.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Pobyt s jógou, tancem a rodinnými konstelacemi se Zuzanou Šimečkovou
Pobyt s jógou, tancem a rodinnými konstelacemi se Zuzanou Šimečkovou

Čas a místo

27. 1. 2022 14:00 – 30. 1. 2022 14:00

Hobšovice, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

O události

Pojďme si zpříjemnit dlouhé zimní období v nádherném prostředí statku Anglická sezóna v Hobšovicích u Slaného. Čekají nás lekce jógy, meditace, tanec se mnou - Zuzanou Šimečkovou a ochutnávka rodinných konstelací s terapeutkou Alenou Hladíkovou. A co vás čeká?

JÓGA - užijeme si společně lekce Hatha a Jin jógy, které vždy uzpůsobuji dané skupině, která se sejde podle aktuálního rozpoložení a naladění. Moje lekce jsou pomalejší a terapeutické. Jsou vhodné jak pro jógové nováčky, tak pro pravidelně praktikující. Každou pozici lze upravit tak, aby vyhovovala i lidem s pohybovým omezením.

TANEC - nebudeme se učit konkrétní kroky, budeme se hýbat podle toho, jak potřebujeme. Tanec je skvělý prostředek na rozproudění energie a propuštění nahromaděné energie ve formě potlačených emocí. Je to způsob sebevyjádření a uvolnění se. Není se čeho bát. Nechte se vést hudbou, svým tělem a radostí z pohybu a přítomného okamžiku.

RODINNÉ KONSTELACE - terapeutická metoda, kterou popsal německý psychoterapeut Bert Hellinger. Jedná se o metodu, díky které můžeme nahlédnout do souvislostí a vztahů mezi členy rodiny nebo jiných systémů. Jak rodinné konstelace přesně fungují lze těžko popsat slovy a platí zde, že dokud je člověk nevyzkouší, nepochopí. Možná nepochopí ani poté, ale minimálně pocítí, že něco jako energie skutečně existuje a díky této metodě lze rozklíčovat a dokončit události v daném systému tak, aby nám nebránily žít život v harmonii. Ať už člověk řeší rodinné nebo partnerské vztahy, zdraví nebo nespokojenost v životě a nevíme co s tím - ve všech těchto případech nám rodinné konstelace mohou pomoci. Během našeho pobytu povede rodinné konstelace terapeutka Alenka Hladíková z Litoměřic, která je i mou osobní průvodkyní.

Rezervace míst :

Statek Anglická sezóna :: OM Project

E-mail: info@omproject.cz

Sdílet událost

bottom of page