top of page

POCHOP A PROŽIJ Chladová terapie, dechové cvičení, mysl/mozek, meditace, yoga

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
POCHOP A PROŽIJ Chladová terapie, dechové cvičení, mysl/mozek, meditace, yoga
POCHOP A PROŽIJ Chladová terapie, dechové cvičení, mysl/mozek, meditace, yoga

Čas a místo

01. 12. 2023 14:00 – 03. 12. 2023 14:00

Hobšovice 11, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

Hosté

O události

O Retreatu

Představ si víkendový únik, kde se vědecké poznatky spojují s myslí i tělem. Každá minuta je investicí do tvého kvalitnějšího života a každý dech cestou k hlubšímu sebepoznání. Naučíš se lépe soustředit, rozhodovat a získáš nástroje pro zkvalitnění fyzické i psychické kondice.

Nemusíš proplouvat přes nekonečné seznamy kurzů, workshopů a přednášek. Udělali jsme to za tebe. Sestavili jsme program s těmi největšími odborníky v Čechách, abychom ti nabídli jedinečnou příležitost k seberozvoji a sebepoznání.

Prvním průvodcem na této cestě, kde se zaměříš na meditace, bude MICHAL DVOŘÁK. Jako jediný člověk v ČR dosáhl nejvyšší mezinárodní kvalifikace v oblasti mindfulness - meditace. Tento titul, Senior Mindfulness Teacher, je uznávaný organizacemi a univerzitami po celém světě. Michal tě naučí techniky, které ti pomohou zvládat stres a získat novou perspektivu.

Vědomostmi nadupaní kluci z BRAIN WE ARE ti poskytnou vědecky podložené informace o pozitivním vlivu well-being principů (vše, co zvyšuje kvalitu tvého života) a o tom, jak funguje tvoje mysl a mozek. Získáš praktické tipy a strategie, které ti pomohou žít kvalitnější život.

Následně pod vedením LIBORA MATTUŠE, předního experta na práci s dechem a chladovou terapii, si spojíš teorii s praxí  a nastavíš denní rituály tak, aby byly pro tebe co nejpřínosnější.

Ráno a večer se zúčastníš yogy a vedených meditací, které ti pomohou naladit se na nový den plný objevů a zklidnit mysl.

To vše se odehraje v nádherném prostředí Statku Anglická sezóna, kde mají vlastní koupací jezírko a po celou dobu ti bude k dispozici kvalitní, vegetariánská strava. K tomu všemu dostaneš po akci e-book o chladové terapii a nahrávky řízených meditací.

Tak co říkáš, jsi připraven na víkend, který ti může změnit život? :)

Přesný harmonogram bude zveřejněn před akcí. Kapacita omezena - 30 míst.

Zaváděcí cena: 8.999 Kč

Pokud nemůžeš uhradit částku najednou, napiš nám na info@pochopaprozij.cz a domluvíme se ;)

Sdílet událost

bottom of page