top of page

Umění ženskosti - víkendový retreat pro ženy

Pro všechny ženy,které touží pěstovat láskyplné vztahy se sebou i se světem.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Umění ženskosti - víkendový retreat pro ženy
Umění ženskosti - víkendový retreat pro ženy

Čas a místo

30. 6. 2023 14:00 – 02. 7. 2023 14:00

Statek Anglická sezona, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

O události

Toužíš po dobrém pocitu ve vlastním těle? Chceš zlepšit vztahy se sebou i s druhými? Potřebuješ ve svém životě něco změnit?

Tímto Tě zvu na společný víkendový retreat s meditací, terapeutickými i léčivými prožitky a také tancem. Tak si  nejen odpočineš, ale hlavně se uvolníš a získáš prostor setkat se se  svou vlastní přirozeností.

Přijeď si pro nové pocity a pozitivní vztah sama k sobě!

JE RETREAT VHODNÝ PRÁVĚ PRO TEBE?

¨

Jestli už objevuješ kouzlo přirozené spirituality v životě a toužíš po odhalení svých dalších vnitřních darů, jsi srdečně vítána.

Čeká tě bezpečné a přijímající prostředí mezi dalšími ženami s podobným naladěním. A  pokud jsme se ještě nikdy nepotkaly, během krátkého seznamovacího  telefonátu před začátkem retreatu rychle poznáme, zdali je právě tohle  tvá cesta.

CO TĚ ČEKÁ?
  • Začneme páteční večeří v 18 hodin a po ní večerním programem.
  • Sobota bude věnovaná rozvoji vnímavosti, intuice a  moudrosti prožitku. Čeká Tě ranní energetické probuzení, dopolední a  odpolední program.
  • Neděle bude zaměřená na prohloubení léčivých  procesů a integraci všech zážitků. Čekej jemné probuzení těla i možnost  se opravdu vytancovat.
  • Retreat skončí v neděli nejpozději v 16 hodin. Dostatek prostoru bude i  pro procházky po krásném okolí meditačního centra a odpočinek.
Více informací, přihlášení zde : www.alzbetaprotivanska.cz

Sdílet událost

bottom of page