top of page

Yoga víkend s YOGAHOLICK

Přijeď načerpat sílu a energii 4 bloky jogové praxe

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Yoga víkend s YOGAHOLICK
Yoga víkend s YOGAHOLICK

Čas a místo

04. 8. 2023 14:00 – 06. 8. 2023 14:00

Statek Anglická sezona, Hobšovice 11, 273 21 Hobšovice, Česko

Hosté

O události

Vynořují se vám s jógovou praxí otázky? Chcete pracovat do hloubky a důkladně? Tak tohle je příležitost.

Víkendová ásanová dílna, kterou zaměříme na posílení v pozicích těla a  technikách pro mysl. Naše „ásanová dílna“ je navržena tak, aby pomohla  každému účastníkovi najít rovnováhu mezi tělem a myslí a to  prostřednictvímdůkladnému porozumění jednotlivým ásan a důvodům, proč je  vlastně cvičíme.

Těším se na vás já ( Magdalena)  a těším se na podrobné rozebrání pozic tak, abyste měli jistotu jejich  správného nastavení pro vaše tělo, ikdyž si cvičíte doma. Také se  naučíte meditovat, praktikovat dechové cvičení a získáte hlubší  porozumění jógové filozofii. Ať už jste začátečník nebo pokročilý  praktikující, naše asánová dílna vám pomůže objevit nový rozměr jógy a  prohloubit vaši praxi.

| KAM JEDEME |

Místo, pro tělo a duši, který dýchá pozitivní energií. Místo útulné, harmonické a inspirativní. Když jsme poprvé vstoupili do prostoru zahrady a pak vešli dovnitř,  vůbec se nám nechtělo pryč. Jezdíme tam už pravidelně a moc rádi se  vracíme. A tak už se nemůžeme dočkat března, až tu opět společně  strávíme celý víkend!

Statek Anglická sezóna je překrásným prostorem, který dýchá dobrou energií. Můžete si jej prohlédnout tady. Z jógového sálu se vám vůbec nebude chtít odcházet, ale určitě se  necháte zlákat a sejdete o patro níž do rustikální jídelny, kde bude  výborně postaráno o naše chuťové buňky. Zajištěna je vegetariánská plná penze, začínáme páteční večeří a končíme nedělní snídaní. V průběhu dne je vám  k dispozici kavárnička s drobným občerstvením, když si budete chtít dát  ještě něco na zub 🙂

Spát budeme netradičně, ale za to stylově, vyspíte se rozhodně do  růžova 🙂 Zážitek je to nejen inspirativní, ale i zdravý. Dvoulůžkové  kóje, které jsou součástí prostorné meditárny jsou velmi útulné a  krásné. Spí se na futonech a každá kóje je odcloněna závěsy pro dostatek  soukromí. Do meditárny to tak máte jen jeden krok můžete před spaním  nebo hned po probuzení „posedět“ v meditaci se sebou sama nebo hrnkem  čaje s kamarádkou. Nebojte, meditárna není sál, ve kterém jógujeme, jsou  to dva zcela oddělené prostory, takže místa k odpočinku budete mít  dostatek. K dispozici jsou také 4 oddělené pokoje.

| JÓGA O VÍKENDU |

Víkendová jóga dílna zaměřená na posílení těla a mysli pomocí ásan  (jógových pozic) . Během víkendu se naučíte správné provedení každé  ásany, praktikovat meditaci a dechové cvičení.

Praxe jógy je rozdělena do 4 bloků, každý trvá hodinu a půl až dvě,  záleží na společné energiia chuti. První praxe je v pátek večer v 19:00,  poslední v neděli ráno před snídaní. Rozhodně nás nečeká žádné  spěchání, naopak budeme prohlubovat, vnímat a důkladně rozpracovávat.

Ranní čas využijeme k technikám energizujícícm, večerní zase k  harmonizaci a vyvážení energie v těle. Společný záměr nasměřujeme k  vyrovnání energie, uvolnění těla a ustálení rozběhlé mysli.

Lze využít toho, že se potkáme uprostřed léta? Beze zbytku! Uzavřená  záhrada na jógování, ale také biotop pro chlazení. Ideální prostor pro  letní společné trávení času.

DETAILY |

VYPLNIT PŘIHLÁŠKU, BALÍM A JEDU!

Termín: 4. – 6. 8. 2023

Cena zahrnuje: 4 bloky jógové praxe (90/120 min),  ubytování na 3 dny a 2 noci na statku Anglická sezóna v meditárně nebo  pokoji, vegetariánská plná penze, harmonie, která je k nezaplacení 🙂

  • Pokud jste členem Yogaholick (máte permanentku) či se přihlašujete ve dvou nebo více lidech, cena činí 5590,-/osoba.
  • Jestli se přihlašujete sami a nejste členem Yogaholick cena činí 5790,-/osoba.

S sebou: Věci na cvičení (podložka, deka, ručník,  pohodlné oblečení, pomůcky, které používáte při józe), tužka a papír na  osobní poznámky, kniha, kterou si už dlouho chcete přečíst, plavky 🙂

Vyhrazujeme si právo na změny v programu víkendu, vyhraďte si jej prosím také 🙂

Člověk míní, Buddha mění, proto chápeme, že někdy se záměr (vyrazit s  námi) nesetká s vaší životní situací, proto níže jsou uvedené storno  podmínky pro tento víkend:

  • 0% do 5. 7. 23:59
  • 50% do 14. 7. 23:59
  • 100% od 15. 7. 0:00

Magdalena Klížová  tel. 773 115 485

magdalena@yogaholick.cz

Sdílet událost

bottom of page