top of page

ŽivotaBudič - BEST TASTE

UDĚLEJME DALŠÍ KROK K MOUDROSTI: "CO V ŽIVOTĚ S POKOROU PŘIJMOUT A CO V ŽIVOTĚ ZMĚNIT. OBJEVME V SOBĚ SÍLU A RADOST PRO VŠE CO ZMĚNIT MÁME." HLOUBKA A LEHKOST, SVOBODA A ODPOVĚDNOST, LÁSKA, PŘIJETÍ A RADOST

Zakázat přihlašování
Zobrazit další události
ŽivotaBudič - BEST TASTE
ŽivotaBudič - BEST TASTE

Čas a místo

25. 9. 2020 18:00 – 28. 9. 2020 17:00

Statek Anglická sezóna, Hobšovice, Česko

O události

Životabudič je krásné české složené slovo, z kterého je hned jasné, že jde o něco co v nás probudí více živosti. Kdybychom tento kurz nevedli a tušili jaký je, bude to právě to, kde bychom chtěli jako účastníci být. Není významné, zda v této oblasti začínáme nebo jsme v ní deset let. Naplníme zde ono pravidlo současného žití zdánlivě opačných protipólů. Jinými slovy dovolíme si v jeden okamžik žít uklidňující a bezpečnou vodu současně se žhavým, nespoutaným a vášnivým ohněm.

Chvíli jsme si lámali hlavu nad tím, jak pojmenovat dny, které proběhnout na nádherně upraveném statku Anglická sezóna, před často nejnáročnější podzimní sezónou. Životabudič to vystihuje nejlépe. Budeme v sobě probouzet živost a objevovat, jak si dovolit více prožívat co k nám přichází z vnějšku a současně, jak hluboce se ponořit do svého vnitřního světa a světa svého partnera. Budou to dny naplněné odpočinkem, skvělou muzikou, tancem, bezpočtem her a rituálů, dynamických či klidových meditací a skvělými masážemi. Naším záměrem bude být co nejvíce ve stavu tady a teď, sami v sobě a propojení se svými partnery či přáteli. V co nejhlubším uvolnění a proudící energii.

Dovětkem Best taste se snažíme naznačit, že současně ochutnáte ze všech směrů, které učíme.

Pro jednotlivce je to navíc skvělá příležitost k seznámení.

ŽIVOTABUDIČ – TÉMATA, KTERÝM SE BUDEME VĚNOVAT
 • - jak pochopit co jsem a jak si zvolit kým být chci
 • - Kruh souhlasu – jak pravdivě vnímat a bezprostředně komunikovat své hranice
 • - co vše mohu pro sebe ve Škole Umění milování objevit
 • - vztahová témata
 • - skvělé masážní dovednosti
 • - transformaci stínu
 • - tantrické a šamanské principy
 • - krize a jak jí předcházet
 • - jak využít konflikt k prohloubení vztahu a převést ho v potěšení
 • - jak skutečně žít sám sebe a přitom posilovat vztah ke svému partnerovi
 • - znám svá přání a touhy
ŽIVOTABUDIČ – KOMU JE TENTO KURZ URČEN

Pro ty z vás, co jste u nás ještě nebyli nebo byli třeba jen na některém z více programů, je to skvělá příležitost podívat se na vše co prostřednictvím Školy Umění milování můžete objevit. Základem naší práce je vytváření bezpečného prostoru pro celou skupinu s důrazem na individuální situaci každého účastníka a se zvláštním důrazem každého páru. V jednotlivých cvičeních a praktikách si můžete sami zvolit, jak daleko budete chtít jít. Např, je na každém, zda třeba při uvolňující masáži si nechá namasírovat a bude masírovat jen končetiny, záda a nebo celé tělo. Nikdo nic nemusí a všichni mnohé mohou.

Ti kdo jste u nás již na mnohém byli, znáte skvělou atmosféru, bezpečí i to kouzlo, když během pár hodin berete ostatní ve skupině jako dobré známé a začneme plynout s proudem uvolnění, čistíme jedno své téma za druhým a užíváme si radost v bezpočtu jejich forem. Potkáte se s něčím co znáte a naplno si to užijete a zaručujeme, že přijdou i skvělá překvapení ;-)

ŽIVOTABUDIČ – CENA

Cena je tvořena (1) kurzovným a (2) platbou za ubytování a stravu. Platební instrukce k úhradě (1) kurzovného vám přijde obratem po odeslání níže uvedené přihlášky. Přihláška je potvrzena uhrazením platby v souladu s platební instrukcí. (2) Ubytování a stravu budete hradit na místě při příjezdu.

1. Kurzovné je

1.1. při úhradě do 14.9.2020 = 6.460 Kč za osobu nebo 10.700 Kč za pár

1.2. při úhradě od 15.9.2020 = 6.970 Kč za osobu nebo 11.600 Kč za pár

2. Plná vegetariánská penze s ubytováním v krásně upraveném společně sdíleném půdním prostoru. Jednotlivé ložnice pro dvě osoby jsou odděleny zástěnami a záclonami od společného prostoru (viz druhý obrázek). V této variantě je cena 1000 Kč za osobu, den a noc. Tj. 3000 Kč za osobu a celý pobyt.

2.1. Plná vegetariánská penze s ubytováním ve dvoulůžkových pokojích je 1200 Kč za osobu, den a noc. Tj. 3600 Kč za osobu a celý pobyt.

Cena pro pár se vztahuje i na dvojice muž a žena přihlášené jednou přihláškou a zaplacené jednou platbou. Využijte nižších cen za včasné přihlášení a úhradu kurzovného:

1. Zvýhodněná cena - úhrada do 14.09.2020: 6460 Kč za osobu nebo 10700 Kč za pár 2. Standardní cena: 6970 Kč za osobu nebo 11600 Kč za pár

Určeno pro:

jednotlivce i páry

Lektoři:

Jan a Marie

Sdílet událost

bottom of page