top of page

Firemní akce na Statku

Why Zero Waste

Inspirativní místo pro vaše firemní setkávání

Kouzelné místo s tajuplným genius loci uprostřed krásné přírody – zrekonstruovaný statek nedaleko Slaného cca 30 km  severozápadně od Prahy, 
jako stvořený pro skupinová setkání všeho druhu a navíc s interiéry ve stylu staré Anglie, které zcela bezpochyby velmi pozitivně zapůsobí na všechny Vaše smysly.

Pro firmy máme připravenou bohatou nabídku relaxačních, zájmových nebo pohybových aktivit, které po pracovním meetingu jistě přijdou vhod.

Nabízíme firemně rozvojové, tvůrčí a řemeslnné workshopy, ale i meditační, jogové a mnoho dalšího - stačí si vybrat z naší nabídky.

Po dopoledním pracovním meetingu můžete v místě zrelaxovat ať už koupáním v přírodním jezírku, na zahradě, procházkou, cvíčením jógy nebo projížďkou na koni.

Nabídka aktivit

Nabídka aktivit

Firemní konstelace:

mají za úkol zorientovat se v problematice vztahů ve firmách, nabízí možnost podívat se na firmu jako na celek a rozkrývá aktuální mechanismy, čistí tak atmosféru mezi zaměstnanci a vedoucí osobou i mezi sebou navzájem. (vhodné pro skupiny do 20 osob)

Výtvarně řemeslné dílny:

 – s našimi lektory se naučíte mnoho krásných výtvarných technik, vybrat si můžete kurz kreslení, malování, akvarel, koláž, můžete si vytočit keramický hrnek na kruhu v naší keramické dílně, vyrobit si cinovaný šperk a mnoho dalšího. ( skupina max. 5 osob)

Výroba cínovaných šperků:

Líbí se Vám minerály a drahokamy a chcete je umět zapracovat do cínovaných šperků podle vlastního návrhu? Tento kurz je velmi netradiční technika. (max. 5 osob)

 

Fotografka a vizážistka:

chcete si nechat nafotit pár krásných protrétů pro své blízké? I to je možné, domluvíme fotografku s vizážistkou, které se vám budou věnovat a nafotí vás v kouzelných prostorách našeho statku a zahrady ( skupina max. 5 osob)

Yoga a meditace:

toužíte-li si protáhnout tělo a zklidnit mysl, rádi vám nabídneme 2 – 3 hodinovou lekci yógy a meditace (vhodné pro skupiny do 20 osob)

Projížďka na koních:

v nedaleké vesničce si můžete zkusit jízdu na koni, čištění koni a povídání o nich s majitelem a závodním trenérem (skupina max. 6 osob)

Poradenství - životní styl, tempo a zdravá výživa:

pro ženy zaměřený den s odbornicí na zdravý životní sty a správnou výživu .

Kurzy vaření:

evropská kuchyně, řecké speciality, vegetariánská, pokud se chcete naučit v kuchyni novým receptům a postupům, tento kurz je pro vás.  (skupina max. 6 osob)

Relaxační a zdravotní masáže:

pro všechny, kteří potřebují zrelaxovat a naladit tělo do pohody nabízíme různé druhy maxáží, relaxační, zdravotní masáž zad, reflexní terapie, a další.  (skupina max. 6 osob)

Nabídka aktivit

kone.jpg

Jízda na koních

  • Grey LinkedIn Icon

I’m a paragraph. Double click me or click Edit Text, it's easy.

Snímek obrazovky 2020-03-14 v 17.56.43.

Jóga a meditace

  • Grey LinkedIn Icon

I’m a paragraph. Double click me or click Edit Text, it's easy.

3_Ivana.jpg

Cínování šperků

  • Grey LinkedIn Icon

I’m a paragraph. Double click me or click Edit Text, it's easy.

Výběr a ceny kurzů:

Cenu doprovodného programu Vám sdělíme po dohodě,  vybrat si můžete více druhů podle množství účastníků a kapacity lektorů.

Pro firemní akce kontakt a přihlášky

zde:

Provozní statku/organizace akcí: 773 622 240

bottom of page